Peruki nowe trendy

peruki sklep

Z każdego rodzaju włosów można stworzyć i wykreować ciekawą i niepowtarzalną fryzurę. Dobrze dobrana fryzura jest dostosowana do stylu danej osoby, charakteru, stosownie do mody. Fryzury dobiera się tak, aby ukryć jakieś niepożądane wady, a także pokazać, co jest w nas najpiękniejsze. Powinny być dopasowane do naszej osoby, ale także tak żeby było nam w niej wygodnie. Musimy dobrze się w niej czuć.

Z biegiem czasu pojawiają się nowe trendy dotyczące fryzur, ale wiele fryzur powraca z ubiegłych lat. To, co wydawałoby się nam nie modne, teraz możemy uznać za szyk mody. Czasem jednak osiągniecie modnej, wymarzonej fryzuje staje się niemożliwe z wielu przyczyn. Wtedy jednak z pomocą przychodzą treski, dopinki oraz peruki. Dzięki nim możemy przejść szybką i bezbolesną metamorfozę. Najmodniejsza fryzura w idealnie dobranym kolorze jest w zasięgu ręki. Nad podążającą za najnowszymi trendami mody i oryginalną stylizacją fryzur kolekcji, pracują światowej klasy styliści.

 

Chcesz mieć niepowtarzalną fryzurę? Zapraszamy do naszego salonu z perukami

peruki

Na topie wciąż są różnego typu grzywki-strzępione, proste, długie. Ten typ fryzury sprawdza się u osób, które mają proste lub lekko falujące włosy. Dla osób, które mają kręcone włosy poleca się dłuższą grzywkę, której minimalna długość powinna sięgać podbródka.

Modne są lekko falujące i naturalnie błyszczące fryzury oraz fryzury lekko upięte z tyłu głowy (chodzi tu wyłącznie o włosy długie i półdługie). Można spiąć je spinką lub luźno związać gumką lub wstążką, co również możliwe jest przy stosowaniu peruki.

Coraz modniejsze staje się również przedłużanie włosów, co wiąże się dużymi kosztami. Tańszym i bardziej uniwersalnym rozwiązaniem wydaje się być treska. Modne są również szybkie i odwracalne metamorfozy!

 

Peruka to komfort, na który Cię stać!

Do niedawna w naszej świadomości peruka mieniła się jako przykra konieczność. Nic bardziej mylnego! W silnie rozwiniętych krajach peruka jest symbolem luksusu i zamożności. Trend ten mocno rozwija się również w Polsce. Kupisz u nas fryzury wiodących światowych producentów.

Proponujemy peruki z włosów syntetycznych, które wyraźnie wypierają z rynku peruki naturalne ze względu na doskonalą jakość włosa, łatwość pielęgnacji, zerowe koszty utrzymania i cenę  3/4 niższą od kosztu zakupu peruki naturalnej. Oferujemy fryzury wykonane według najnowszych światowych trendów mody. Przyjdź do nas,a dobierzemy Ci idealną fryzurę pod względem długości, strzyżenia i koloru.

Bądź trendy! Wybierz komfort na co dzień, szokuj na spotkaniach towarzyskich, oszczędzaj na fryzjerze!
Zapewniamy luksus w przystępnej cenie!