Video – porady, Świat Peruk

dla kogo peruki

Video – porady (WIG-VIDEO)

Wirtualny spacer po naszym salonie:

 

 

 

Jak dobrać perukę

Sprawdź nasz filmowy mini-poradnik, w ramach którego podpowiadamy, jak dopasować perukę do swoich potrzeb i typu urody.
 

 

 

Peruka naturalna – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Konsumenci bardzo często doceniają peruki naturalne, które gwarantują im pełen komfort w czasie codziennego użytkowania. Systemy naturalne mają wiele zalet, które są doskonale widoczne i powinniśmy brać je pod uwagę szukając odpowiedniej peruki dla siebie. Sprawdź więc koniecznie dlaczego warto wybrać właśnie peruki naturalne.
 

 

 

Jak prawidłowo założyć perukę

Od prawidłowego założenia peruki zależy nasz wygląd i komfort jej noszenia. Zobacz, jak to zrobić, by mieć pewność poprawnie założonej peruki.
 

 

 

Świat Peruk wręcza nagrody

Wraz z Radiem ON zorganizowaliśmy konkurs, w którym nagrodę stanowiła peruka. Zobacz video-relację, na której zwyciężczyni wybiera i odbiera nagrodę.
 

 

 

Jak prać perukę syntetyczną?

Sprawdźcie na naszym filmie jak krok po kroku wyprać i umyć perukę z włosów syntetycznych! Odpowiednia pielęgnacja peruki syntetycznej a w szczególności peruki naturalnej (peruki z prawdziwych włosów) znacząco wpływa na efekt wizualny naszej fryzury, komfort noszenia i wydłuża okres użytkowania.
 

 

 

Jak prać perukę naturalną?

Sprawdźcie na filmie przygotowanym przez specjalistów z Ellen Wille jak krok po kroku wyprać i umyć perukę z prawdziwych włosów! Odpowiednia pielęgnacja peruki naturalnej znacząco wpływa na efekt wizualny naszej fryzury, komfort noszenia i wydłuża okres użytkowania.