Sklep z perukami

peruki kraków

Nasze eleganckie sklepy z perukami w Krakowiesalon Peruki Kraków ul. Dietla 50, w Kielcach – salon Peruki Kielce ul. Duża 17 i w Radomiu – salon Peruki Radom ul. Szewska 20, posiadają wieloletnią tradycję na rynku. Czas ten pozwolił nam na stworzenie miejsc, które idealnie odpowiadają na potrzeby naszych Klientów. Zapewniamy szeroki wybór asortymentu oferując wysokiej klasy nowoczesne peruki syntetyczne i peruki naturalne, a także akcesoria do ich pielęgnacji.

Nasz asortyment obejmuje europejskie i polskie, starannie wyselekcjonowane marki, jak m.in. Gisela Mayer, Ellen Wille, Raquel Welch, Semida, Pure!Power, Semida, Camaflex, Perukpol, Dening, Bergman, Rokoko i wiele innych.

Dzięki temu każdy znajdzie tu swoją wymarzoną perukę w odpowiednim modelu i kolorze. Jednym z naszych atutów jest zróżnicowana oferta peruk naturalnych z doskonałej jakości włosów słowiańskich i indyjskich. Nasi Klienci mogą też liczyć na peruki refundowane na podstawie wniosku NFZ. Podczas odwiedzin służymy specjalistyczną poradą i ciepłą atmosferą.

 

Salon i sklep z perukami

Nasze sklepy cechuje elegancki wystrój i intymny klimat. Nasza marka stale się rozrasta i zadowala coraz więcej osób, co jest najlepszą rekomendacją dla przyszłych Klientów.

Co nas wyróżnia?

 • 1000 wzorów i kolorów na miejscu
 • Szeroki wybór peruk naturalnych
 • Marki światowych producentów
 • Możliwość zamawiania modeli z katalogu
 • Modne i nowoczesne fryzury
 • Poradę stylisty peruk
 • Życzliwą atmosferę
 • Poczucie swobody i intymności podczas przymierzania
 • Refundacja NFZ
 • Szeroki asortyment kosmetyków, turbanów i in.
 • Dostępność peruk męskich i dziecięcych
 • Dogodna lokalizacja w samym centrum
 • Korzystne ceny!

Nasza misja

Naszą ideą jest pozytywne nastawienie do świata i ludzi. Pragniemy zarażać innych wolą walki i dążeniem do coraz lepszego jutra. W tym celu oferujemy kompleksowy asortyment, który zadowoli każdego Klienta bez względu na wiek, potrzeby i osobiste upodobania. Wierzymy bowiem, że każda kobieta, ale także każdy mężczyzna, zasługują na to, żeby wyglądać modnie i estetycznie, a także zdrowo i zadbanie bez względu na przeciwności losu.
 

Warto wiedzieć:

Starożytni Egipcjanie byli prekursorami sztuki perukarskiej. Stworzyli kulturę, w której peruka była synonimem statusu społecznego i majątkowego, a także atrybutem urody i elegancji. Z tego kręgu wywodzi się sławna Kleopatra, dla której peruka była nieodłącznym elementem stroju codziennego. Postać ta jest od tysięcy lat symbolem piękna i elegancji, dbałości o doskonałą formę fizyczną i urodę. Może ona stanowić inspirację dla każdego, kto poszukuje wartości estetycznych w życiu bez względu na wiek i kondycję zdrowotną. Po prostu warto być pięknym i cieszyć się życiem!
 

Trochę historii

Marka powstała w 2010 roku. Początkowo powstał sklep z perukami i salon w Krakowie przy ul. Dietla 50. Jednocześnie do Polski zaczęły docierać francuskie trendy, zgodnie z którymi zakup peruki powinien odbywać się w eleganckim butiku, miejscu przyjaznym klientom i wyspecjalizowanym w tym zakresie. Właściciel postanowił stworzyć takie miejsce w Polsce i stworzył profesjonalny salon perukarski i tym samym zapoczątkowała historię naszych salonów. Jako kolejne powstały salony w Kielcach i Radomiu.

Salon perukarski Peruki Kraków, sklep z perukami w Krakowie

Salon i sklep z perukami powstał w centrum Krakowa. Cechuje go elegancka aranżacja wnętrza i intymna atmosfera. Salon wypełniły dziesiątki peruk w różnych wzorach i kolorach. Ważne miejsce zajęła obszerna przymierzalnia z podświetlonym lustrem, gdzie swobodnie można przymierzać peruki. Nasz salon to wysokiej klasy sklep z perukami o przeznaczeniu medycznym i wizerunkowym. Miejsce to odniosło ewidentny sukces i zyskało olbrzymią sympatię Klientów dlatego powstały analogiczne salony w Kielcach i Radomiu.

Salon i sklep z perukami

W naszym sklepie z perukami gościmy niezwykle szeroki wachlarz Klientów. Dziś peruka przestała być wyłącznie rozwiązaniem na dolegliwości zdrowotne, choć pomoc w takich przypadkach jest naszą misją i priorytetem. Równie często pomagamy jednak dobrać model, który pozwala na co dzień zachować perfekcyjny wizerunek czy też zapewnić sobie krótkotrwałą metamorfozę (np. peruki na użytek eventu, modelingu, peruki do roli teatralnej czy świadczenia usług detektywistycznych). W zakresie stylizacji image’u za pomocą peruki nie znamy granic!

W butiku z perukami na modłę francuską nie mogło zabraknąć fachowej obsługi. Personel wyróżnia ciepłe, pełne zrozumienie i uprzejme podejście do Klienta, a jednocześnie profesjonalna wiedza perukarska. Stylistki peruk potrafią dobrać fryzurę do kształtu twarzy, karnacji czy upodobań kupujących osób. Dzięki temu z zaufaniem możemy zdać się w ich ręce.

Salon perukarski to inspirujące miejsce, w którym przychodzą nowe rozwiązania. Odnajdziesz je także na naszym profilu na Facebooku. Tam również można zobaczyć wiele interesujących fryzur, które są dostępne w naszym sklepie. Znajdź nas i zostań naszym fanem!